اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه خرید: در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید.در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود. در صورت مشکل در پرداخت با پشتیبانی تلگرام در ارتباط باشید.

آمار- اوقات فراغت

آمار- اوقات فراغت

46 صفحه

 

 

مقدمه:

شهر مقدس مشهد به دليل وجود بارگاه امام رضا (ع) و وجود بيش از 1500 بناي تاريخي و فرهنگي و مذهبي و چشم‌اندازها و موهبتهاي طبيعي مورد توجه گردشگران داخلي و زائران بسياي قرار گرفته است. به اين دليل مسئولين كوشيده‌اند تا امكانات رفاهي مناسبي را براي شهروندان و زائران و گردشكران فراهم آورند؛

در مبحث ديگر ابتدا به تعاريفي كه درباره اوقات فراغت از سوي سازمانها و نهادهاي رسمي اعلام شده مي‌پردازيم در تعريف مركز آمار ايران اوقات فراغت عبارت است از ساعاتي كه بدون اجبار صرف اموري مي‌شود كه فرد شاغل به دور از انگيزه‌هاي اقتصادي يا وظايف خانوادگي و به منظور ايجاد سرگرمي و فراهم‌ آوردن امكانات رشد فكري و جسمي به آن‌ها تمايل دارد در تعريف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي آمده زمان فراغت به زماني اطلاق مي‌شود كه فرد نه به شغل يا فعاليتي چون تحصيل و خانه‌داري مشغول است نه در حال رفت و آمد به محل كار است و مي‌تواند فعاليت فرهنگي داشته باشد ما در اين پروژه به چگونگي گذرانندن اوقات فراغت مردم مشهد مي‌پردازيم:


اهداف اين پروژه:

مردم چه مدت از وقت خود را صرف اوقات فراغت مي‌كنند

امكانات رفاهي شهر مشهد تا چه حد مناسب است

ميزان رضايت زواران از امكانات شهر مشهد

آگاهي از عقايد و نگرش مردم مشهد نسبت به اوقات فراغت

اين پروژهبه ما نشان مي‌دهد كه مسئولين چه قدر به موضوع زوار و امكانات رفاهي آن‌ها و شهروندان اهميت مي‌دهند براي انجام اين پروژه از روش جمع‌آوري داده‌هايي كه قبلاً توسط نهادها و سازمان‌هاي دولتي انجام شده بو د استفاده كردم.

 

 

 

 

   

 

 

 

 

بخش اول

اوقات فراغت شهروندان مشهدي و مقايسه آن با متوسط كشوري

بطور متوسط جمعيت بيش از 6 سال در ايران در روزهاي هفته بجز تعطيلات 6/4 ساعت وقت فراغت دارند كه اين ميزان در روزهاي تعطيل به 2/6 ساعت مي‌رسد. در شهر مشهد و ساير كلانشهرها اين ارقام براي روزهاي هفته و ايام تعطيل كمتر است. در جداول 1-1 سهم جمعيت بيش از 6 سال در سه گروه زماني اوقات فراغت كمتر از 3 ساعت بين 3 تا 6 ساعت و بيشتر از 6 ساعت به تفكيك روزهاي تعطيل و ايام هفته ارائه شده است.

جدول 1-1 توزيع جمعيت بيش از 6 سال در شهروندان مشهدي در

سه گروه زماني اوقات فراغت در ايام هفته جز تعطيلات 81-1380


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,300 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
1_733231_2577.zip114.8k

آخرین محصولات فروشگاه

ابزار هدایت به بالای صفحه